Sagaidi detoksikācijas simptomus ar prieku!

ATSLODZEI IESAKU IZLASĪT

Esi gatavs, ka attīrīšanās laikā iespējamas arī nepatīkamas sajūtas. Tas ir normāli un to ir svarīgi zināt. Dažas pirmās dienas var būt izsalkuma sajūta, galvassāpes vai parādīties aizkaitinājums.

Detoksikācijas intensitātes pakāpe ir atkarīga no atkritumvielu daudzuma organismā. Nenosodi sevi par to! Tas ir normāli un pie lietas piederas! Te daži no simptomiem, kas liecina par progresu:

  • Galvas sāpes, nelaba dūša vai vispārējas fiziskas sāpes un sāpes locītavās. To var gaidīt pavisam droši, ja ikdienā lietoji kafiju un atslodzes laikā no tās atsakies. Ja tā notiek, tad neiesaku lietot pretsāpju medikamentus, jo jebkuri medikamenti papildina toksīnu daudzumu organismā. Pacietību! Sāpes aizies kā nākušas. Ja galvassāpes ir stipras, atpūties, ieej vannā, veic elpošanas vingrojumus vai izej svaigā gaisā. Izturies saudzīgi pret sevi un iespējams kafijas tasīti rīta cēlienam atstāj.
  • Kāre pēc neveselīgiem produktiem. Organisms īpaši var alkt pēc tā, no kā atsakies – piena produktiem, olām, gaļas, cukura. Šāda vēlme var ilgt no dažām stundām līdz vairākām dienām, taču tā samazināsies, pierodot pie jaunās ēdienkartes un izvadot no organisma aizvien vairāk atkritumvielu. Izvērtē šo produktu patieso ieguvumu ar vēsu prātu, nevis ar „es gribu”. Un galu galā atslodze ilgst tikai dažas nedēļas.
  • Nogurums. Attīrīšanās laikā atrodi iespēju atpūsties. Velti maksimālu uzmanību sev, savam ķermenim, domām un sajūtām. Ķermenim šis process ir ļoti nogurdinošs un darbietilpīgs. Just nogurumu ir pilnīgi normāli un arī tas ir pārejošs!
  • Slikti sapņi. Tas nav nekas neparasts. Liecina vien par to, ka organisms atbrīvojas no kvantu toksīniem – neproduktīvām emocijām, stresa un nemiera.
  • Muskuļu sāpes. Var parādīties tādas sāpes, kādas dažkārt jūtam saaukstēšanās gadījumā, tādēļ gluži parasta parādība, ir iesnas.
  • Izsitumi uz ādas. Izsitumi vai pinnes liecina, ka organisms caur ādu izdala to, kas tam nav nepieciešams. Jo vairāk mūsos ir sārņu, jo ātrāk organisms cenšas no tiem atbrīvoties. Tāpēc raugies, lai atslodzes laikā neveidojās aizcietējumi un viss liekais izvadās harmoniski un tam paredzētajā veidā.
  • Aizkaitinājums. Untumainība, vēlēšanās sevi pažēlot un pierunāt uz „tikai vienu vienīgo” ir parasta parādība. Labāk šajās dienās atturies no viesībām un sabiedriskiem pasākumiem. Vai arī… audzini raksturu!
  • Svara zaudēšana. Tā ir lieta, ko grūti prognozēt, bet vienmēr ir klātesoša. Var gadīties, ka svars strauji zūd pirmajās dienās, bet tad process apstājas. Neuztraucies! Pārliecinies, ka vēders iziet regulāri, bet kopējam fēču daudzumam uz attīrīšanās termiņa beigām vajadzētu būt lielākam kā sākumā. Ja svara samazināšana ir aktuāla tēma, tad plāno ikdienā vairāk fiziskas aktivitātes, pirts apmeklējumu, masāžu.
  • Enerģijas uzplūdi. Pēc vienas vai divām nedēļām vari justies daudz enerģiskāks nekā iepriekš. Var pat parādīties nervozitāte un bezmiegs. Tā ir papildus enerģija, kas pieplūst, samazinoties uzņemtā ēdiena daudzumam. Nesteidzies! Paies laiks, un ķermenis parādīs, kā to visefektīvāk likt lietā. Tikmēr izmanto to lietderīgi – dodies pastaigā, paskrien, iztīri māju un pabeidz sen nepabeigtos darbus.
  • Pašiedvesma. Esi gatavs tam, ka, iespējams, iepriekšējā apņēmība var apsīkt. Visu šo procesu uztver veselīgi. Tas nav pasaules gals! Ja uz brīdi uznāk šaubas, tad spēcīga garīga nostāja un iepriekš rakstītais nodoms ļaus izvairīties no apsīkuma un neļaus izšķērdēt dzīvības  enerģiju par šādiem uztraukumiem.

Ja detoksikācijas simptomi ir pārāk spēcīgi vai ilgstoši, sazinies ar mani, atradīsim risinājumu. Tomēr nav šaubu, ka dzīvē kaut ko var sasniegt, kādu brīdi pavadot stāvoklī, kurā nav ērti un patīkami. Kā gan citādi Tu varētu augt intelektuāli, garīgi un fiziski? Ļauj organismam pielāgoties jaunajam režīmam un pārtikai un jau pavisam drīz šo nepatīkamo sajūtu nomainīs prieks un gandarījums par paveikto. Tā ir iespēja no šaubu māktas un čīkstošas īgņas kļūt par varoni, kurš ar sevi lepojas un kuram viss izdodas!

Anita  ✸

Foto: Raimonds Kļaviņš

«

»

what do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial